Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Grilltarvikute müük

Kaste Blues Hog Tennessee Red 652 g

15.99

Blues Hog Original ja Tennessee Red on kõige legendaarsemad BBQ kastmed võistlusringkondades ning Ameerika BBQ restoranides. Kohati võetakse kaamerate all sildid maha, kuid kõik teavad, mis seal sees on – Blues Hog. See kaste on saanud parima kastme auhinna lugematuid kordi ning pärjatud ka auhinnaga: Parim kaste planeedil. Maitselt on ta vürtsikas ja magus. Tegu on vedela konsistentsiga äädika ja piprapõhise kastmega, mis on populaarne ja omane just lõunaosariikidele. Seda võib kasutada nii marinaadi, kastme või lihtsalt dipikastmena. Kaste Blues Hog Tennessee Red on see, mis annab su toidule vägeva vurtsu lõunaosariikide vürtse.

Koostisosad

Valge suhkur, õunasiidriäädikas, ketšup, sool, vürtsid

Laost otsas

Tootekood: B0183 Kategooriad: ,
Share your love

Blues Hog Original ja Tennessee Red on kastmed, mis iga BBQ mehe sahvris on olemas. Neid lihtsalt sega, kui viitsid soojenda ja pane ükskõik millele – hea on alati. Väiksed pigistatavad pudelid on hea korduvkasutada oma segude tegemiseks ja lihale või wrappi kandmisel täpsetele kogustele suureks abiks. Tennessee Red on selline kaste, mis on üsna vedel ja ikka päris ägeda pauguga. See pole ainult lihale hea, võid vabalt sinna midaiganes dippida. Kui arvad, et su BBQ tükk vajab vürtsi juurde, siis pane wrappi sedasama otse pudelist – meie teeme nii :D. Me ei oska midagi öelda – Blues Hogi kastmed on parimad, mis BBQ juurde käivad ja sinna jutt lõppeb!

Soovitus

Sega omavahel Original ja Tennessee Red. Viimane on äädikapõhine ning vürtsikam ja vedelam – alusta sellisest 50:50 segust ning siis “tuuni” suhe täpselt sinna kuhu meeldib.

Kaal 0.652 kg
Mõõtmed 7 × 7 × 20 cm