Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Grilltarvikute müük

Maitseainesegu Blues Hog Sweet and Savory 177 g

10.21

Legendaarse Bill Arnoldi Blues Hog ei vaja tutvustamist, nii palju auhindu pole kellegi teise tooted võitnud kui Blues Hog. Nagu nad ise oma toodete kohta ütlevad: “Choice of champions” ja see kehtib tänini, selle rubiga võideti 2021 sea aba kategooria MM-il ning 2022 võideti kogu sea küpsetamine MM-il Memphises.

Koostisosad

Sool, suhkur, vürtsid (näiteks paprika), pruun suhkur, küüslauk, pärmi ekstrakt, sibul, sojaõli, naturaalne hikkorisuitsu maitse.

Laost otsas

Tootekood: B0220 Kategooriad: ,
Share your love

Blues Hog-i Sweet and Savory on loodud paari inimese poolt selleks, et vähendada kola, mida võistlustele kaasa vedada. Selle rubi mõte oli vabaneda kümnetest maitseainepotsikutest, mida igale poole vedada. Kõik pidi saama ühte purki ja midagi pole öelda, nad õnnestusid selles 100%. Blues Hog Sweet and Savory on juba paar aastat meie maitseainekapis kõik võistlused kaasa teinud ning leidnud ka tee kodusesse küpsetamisse. Pakume, et tegu on kõige universaalsema maitseainega üldse. Magus ja soolane, kuid mitte väga vürtsikas. Lisaks kõigele, kui grillid või teed barbecue’d, siis see BBQ rub jätab lihale suurepärase punase värvi. Kui sõbrad küsivad soovitusi, siis see on tavaliselt esimene purk mille neile pihku paneme.

Soovitus

See on super hea ribi maitsestamiseks, lisaks on ta vastvõtlik muude maitseainetega segamiseks – tahad vürtsikamat, pole probleemi, sega oma vürtsid juurde ja asi korras.

Kaal 0.177 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 15 cm